bootstrap template

OZOXLİVE
DOĞAL CİLT BAKIM ÜRÜNÜ

Ozoxlive; bu erken yaşlanma belirtilerini önleyici ve giderici olarak cildinizi besler, korur, güçlendirir, derinlemesine nemlendirir, sıkılaştırır ve yeniler.

OZOXLİVE NEDİR?

Ozoxlive profesyonel cilt bakım geli; cildinizin sağlıklı ve bakımlı olabilmesi için gerekli vitaminler mineraller, eser elementler ve esansiyel yağ asitleri içeren doğal kaynaklı maddelerden formüle edilmiş sinerjik etkili
çok özel ve etkin bir formüle sahiptir.


Ozoxlive; erken yaşlanma belirtilerini önleyici ve giderici olarak cildinizi besler, korur, güçlendirir, derinlemesine nemlendirir, sıkılaştırır ve yeniler. Özellikle kuru, hassas, pürüzlü ve hasar görmüş ciltlerde; cildinize parlak, pürüzsüz, canlı ve genç bir görünüm kazandırır.

Doğal kaynaklı aktif maddeler cildinizi besler, toksinlerden arındırır, cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir, nemlendirir, oksijen ihtiyacını karşılar ve hücre yenileme hızını arttırır.

Güneş radyasyonu, hava kirliliği dengesiz beslenme, stres ve yanlış cilt bakım uygulamaları gibi iç ve dış risk faktörleri sonucu cildinizde erken yaşlanma belirtileri olan kırışıklıklar, sarkmalar,güneş lekeleri, çatlaklar, selülit aşırı kuruluk,pürüzlü görüntü ve ışıltı kaybı gibi belirtiler ortaya çıkabilir

Sentetik petrol türevleri alkol paraben ve benzeri bilinen allerhen maddeleri içermez.Dermotolojik olarak test edilmiştir. Bilinen bir yan etkisi olmayan hipo-allerjik bir üründür.Kendine özgü kokusu doğada bulunan aktif oksijen kokusudur.